İsmetpaşa’da Futbol Turnuvası

03 Nisan 2015

Çanakkale Kent Konseyi İsmetpaşa Mahalle Meclisi tarafından organize edilen Arslancaspor, Çanakkale Anadolu lisesi, İsmetpaşa Mahalle Muhtarlığının katkı sunduğu 9-10-11-12 sınıf öğrencilerinin katıldığı futbol turnuvası başladı.

Çanakkale Kent Konseyi İsmetpaşa Mahalle Meclisi, Çanakkale Anadolu lisesinde öğrenimini sürdüren öğrencilerin katılımıyla Arslancaspor tesislerinde başlayan turnuvanın açılışında konuşma yapan İsmetpaşa Mahalle Meclisi Başkanı Mehmet Yıldırım şunları söyledi;

“Değerli muhtarım, sayın müdürüm, saygıdeğer mahalle sakinleri, mahalle meclis üyeleri, sevgili gençler eski adıyla bahar kupası yeni adıyla sınıflar arası futbol turnuvasını başlatıyoruz. Amacımız birlik beraberlik, arkadaşlık dostluğu pekiştirmek, mahalle sakinleri ile mahalle gençlerini bir araya getirip dayanışmayı sağlamaktır. Maçlarımızın Fair Play çerçevesi içinde geçmesi arkadaşlık ve dostluğun ön planda tutulması ve gençlerin mahalle sakinleriyle kaynaşarak sportif etkinliği birlikte yürütmelerini önemsiyoruz. Gençlerin boş zamanlarını değerlendirip spor yapmaları, sağlıklı yaşamları ve kötü alışkanlıklardan uzak olmaları için bu tür sportif etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz.”

Futbol turnuvası 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü 16.00-17.00 saatleri arasında oynanacak final müsabakalarıyla sona erecek ve aynı gün dereceye giren takımlara kupaları verilecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir