İşte Kent Konseyi’nde Oy Kullanacak Katılımcılar!

İşte Kent Konseyi’nde Oy Kullanacak Katılımcılar!
07 Aralık 2016

Çanakkale Kent Konseyi 17 aralık 2016 seçimli genel kurulda oy kullanacak katılımcı listesini açıkladı.

Tartışmalara neden olan Kent Konseyi seçim listeleri, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı tarafından belirlendi. 188 katılımcının oy vereceği listede, geçtiğimiz günlerde Çanakkale Kent Konseyi’ne dava açan Çanakkale Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Timur Ay ve seçimlere katılamayacağı için itiraz eden İDA Dayanışma Derneği bulunmuyor. Listede, ayrıca temsilci bildirimi yapmayan katılımcıların oy kullanamayacağı belirtildi.
İşte o liste;
ÇANAKKALE KENT KONSEYİ 17 ARALIK 2016 SEÇİMLİ GENEL KURULDA
OY KULLANACAK KATILIMCI LİSTESİ

1Vali veya Temsilcisi, Adil Karataş
2Belediye Başkanı veya Temsilcisi, Ülgür Gökhan
VALİ TARAFINDAN BELİRLENEN KURUM VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
3Çanakkale İl Özel İdaresiCan Aksoy
4Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüSedat Bektaş
5Çanakkale Kredi ve Yurtlar Kurumu MüdürlüğüTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
6Çanakkale İl Gıda , Tarım ve Hayvancılık MüdürlüğüTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
7Çanakkale Orman Bölge MüdürlüğüTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
8Çanakkale İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
9Çanakkale İl Sağlık MüdürlüğüDr. Ali Taşçı
10Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü Işıl Korkmaz
11DSİ 252. Şube MüdürlüğüTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
12Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel SekreterliğiTemsilci Bildirimi yok oy kullanamıyacak
MUHTARLIKLAR
13Esenler Mahalle MuhtarlığıNazife Aydın
14Cevatpaşa Mahalle MuhtarlığıEvren Kızoğlu
15İsmetpaşa Mahalle MuhtarlığıÖzkan Vural
16Kemalpaşa Mahalle MuhtarlığıŞebnem Kumtepe
17Namık Kemal Mahalle MuhtarlığıCahit Sevim
18Fevzipaşa Mahalle MuhtarlığıRamazan Işıldak
19Barbaros Mahalle MuhtarlığıŞaban Şahin
SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ
20CHPTayfun Barın
21Çanakkale Demokrat Partiİsmail Sazanoğlu
22AK PartiGültekin Yıldız
23Emek PartisiMuzaffer Dağtekin
24MHPYusuf Eroğlu
25HDPRahime Kanılga
26Kominist PartiAytül Tezel
27Saadet PartisiKadir Baş
28Demokratik Sol PartiAyşe Bedir – Ayşe Kıran- Reşat Çalışkan
ÜNİVERSİTE
29ÇOMÜBünyamin Bacak
30ÇOMÜÖzgür Özay
KAMU KURUMU NİTELİĞİNDEKİ MESLEK KURULUŞLARI
31Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri OdasıAdem Biçer
32Çanakkale Terziler Esnaf ve Sanatlarlar OdasıMehmet Yılmaz
33Çanakkale Kasaplar Fırıncılar Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf ve Sanatkarlar OdasıSelahattin İş
34Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf OdasıFerit Bektaş
35ÇanakkaleBerberler ve Kuaförler Esnaf Sanatkarlar OdasıAyhan Engin
36Çanakkale Bakkallar ve Bayiler OdasıCumhur Gege
37Türk Tabipler Birliği Çanakkale Tabip OdasıSoner Karatan
38TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesiİsmail Türker
39Çanakkale Ziraat OdasıŞener Akçay
40Esnaf ve Sanatkarlar Odaları BirliğiEngin Kandemir
41Çanakkale Diş Hekimleri OdasıNeşe Savran – Gülay Kütükçüler
42Jeoloji Mühendisleri OdasıErcüment Furuncu
43Ziraaat Mühendisleri OdasıMehmet Diler
44İnşaat Mühendisleri OdasıCan Yalın
45Mimarlar OdasıSevil Ural
46Çanakkale Ticaret ve Sanayi OdasıTamer Selçuk
47Türk Eczacılar Birliği 36. Bölge Çanakkale Eczacı OdasıN. Jale Karaata
48Çanakkale Veteriner Hekimler OdasıBurhan Bağcı
49Harita Kadastro Mühendisleri Odasıİbrahim Can Ergun
50Çanakkale Elektrik ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odasıİsmail Karabacak
51Çanakkale Şöför ve Otomobilciler Esnaf OdasıMehmet Ali Demir
52Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler OdasıMetin Erol
53Çanakkale Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar OdasıBayram Taşyapı
SENDİKALAR
54Kültür Memur SenRamazan Bayrak
55Eğitim BirsenFevzi Ali Damnalı
56Öz Orman İş SendikasıAli Ünal
57Tüm Bel SenZeki Önder
58Diyanet SenSefahattin Çiloğlu
59Emekli Memur SenVasfi Bölünmez
60Hak – İşVedat Yılmaz
61Enerji Bir – SenGökhan Uz
62Sağlık SenSuat Özen
63Toç Bir SenSerbülent Demirtaş
64Bayındır Memur SenEngin Demirci
65Ulaştırma Memur SenMehmet Şevik
66Büro Memur Senİbrahim Yerli
67Büro Emekçileri SendikasıSalih Ersoy
68Memur SenResul Can
69Eğitim SenMustafa Bulgurcu
70Bem Bir SenRamazan Uyanık
71Birlik Haber SenAlparslan Ergün Gür
72Türkiye Kamu SenResul Demirbaş
73Türk Eğitim SenEtem Kurulay
74Türk Sağlık SenTuran Çavdar
75Türk İmar SenKadir İpek
76Türk Haber SenErdem Özkılıç
77Türk Büro SenMahmut Kılıç
78Türk Tarım Orman SenRamazan Yurdagül
79Türk Enerji SenCenk Akgün
80Türk Diyanet Vakıf SenHikmet Yıldız
81Türk Kültür Sanat SenÖzcan Altınışık
82Türk Yerel Hizmet SenTolga Işık
83Türk Ulaşım SenErdal Bağcı
84Türk Emekli SenCahit Kiper
85Birleşik Kamu İşAhmet Mantaş
86Eğitim İşHakan Atalay
87Tarım İşHüseyin Berkan Demir
88Tapu Çevre ve Yol İşMurat Badem
89Büro İşSercan Duyan
NOTERLER
901. NoterNuran Tavusbay
912. NoterBanu Odabaşı
923. NoterNeşe İleri
934. NoterNuray Çamcı
945. NoterReşat Duran
BARO
95Çanakkale Barosuİbrahim Cem Erbil
İLGİLİ VAKIFLAR VE DERNEKLER
96Çanakkale Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim VakfıMuzaffer Bayraktar
97Çanakkale Tubingen VakfıMustafa Sevim
981903 Beşiktaşlılar DerneğiOrhan Dom
99Atatürkçü Düşünce DerneğiCengiz Sayan
100Bir Damla Otizm Spor Kulübü DerneğiSevim Ay Çanlıoğlu
101UNICEF TMKD Çanakkale ŞubesiMünire Yılmaz
102Boreas Kadın ve Sanat DerneğiSelma Kurtel
103CALİENTE Dans EviAslı Gündaş – Çağla Koparal
104Cevatpaşa Avcılık ve Atıcılık DerneğiHüseyin Bilgiç
105Cumhuriyet Kadınları DerneğiF. Selvin Öncel
106Çağdaş Gazeteciler Derneği Çanakkale ŞubesiSeçkin Sağlam
107Çağdaş Yaşamı Destekleme DerneğiKenan Kaynaş
108Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri FederasyonuCabir Kaşdemir
109Çanakkale Avcılık ve Atıcılık İhtisas DerneğiDuran Öztürk
110Çanakkale Bilim Sanat ve Kültür DerneğiSaim Yavuz
111Çanakkale 1915 İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiGörkem Önal
112Çanakkale Can Kurtarma Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiAnıl Çalışkan
113Çanakkale Eski Eserleri, Müzeleri ve Turizmi Sevenler DerneğiMusa Tombul – Özgür Çavga
114Çanakkale Turizm ve Tanıtma DerneğiSefer Göztepe
115İsmetpaşa Mahallesi Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiNecip Baskıncı
116Dumlupınar Camii Müştemilatını Yaptırma Yaşatma DerneğiBayram Uygur
117İnsan Hakları DerneğiLamia İnci Akalp
118Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Çanakkale ŞubesiErcan Yaman
119Çanakkale Sağlık Çalışanları ve Emeklileri DerneğiUlviye Çalıdağ
120Çanakkale Merkez Okçuluk Spor Kulübü DerneğiTandoğu Yazıcı
121Türkiye Görme Engelliler Derneğiİbrahim Batdal
122Çanakkale Eğlence Sektörü DerneğiDeniz Öztürk
123Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiAlper Doğmaz
124Türkiye Sakatlar DerneğiÜmit Burunlular – Lütfikar Karadeniz
125Çanakkale Roman Kültür ve Sanat Etkinlikleri DerneğiBurak Yurdanur
126Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü DerneğiÜmit Özyayla
127Şehir DerneğiMehmet Güven
128Çanakkale Zihinsel Engelliler DerneğiMeliha Abacı
129MÜSİADHasan Hilmi Kav
130Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları DerneğiHaki Yavuz
131Çanakkale İli Ezineliler Eğitim Kültür ve Dayanışma DerneğiMustafa Babaoğlu
132Çanakkale Kadın El Emeğini Değerlendirme DerneğiFatma Erdoğan
133Çanakkale Serbest İşçiler ve Hamallar Dayanışma ve Kalkınma DerneğiHüseyin Çay
134Türk Kadınlar BirliğiSafiye Eraş
135Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım DerneğiŞenol Zenci
136Çanakkale Marina Yatçılar ve Kaptanlar DerneğiRaşit Ariyel
137Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğiİsmail Erdem
138Genç Adım DerneğiM. Kemal Albayrak
139Kedi Kara Kültür ve Sanat DerneğiOral Kaya
140Türkiye Muharip Gaziler DerneğiNecdet Erdinç – İbrahim Emir
141Yaşama Engel Yok DerneğiAlaaddin Aydın
142Çanakkale Koza Gençlik DerneğiCelik Kankaya
143Çanakkale Sanayicileri ve İş Adamları DerneğiZeki Mert Öztürk
144Çanakkale Kırım ve Dobruca Tatarları DerneğiAli Ekber Kutsal – Hamit Orcun
145Han Özel Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiHakan Uçar
146Türk Hava Kurumu DerneğiM. Metin Sarf
147Çanakkale Esenler Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiNihat Duman
148Türkiye Emekli Subaylar DerneğiAli Önder Uysal
149Teknikerler Birliği Çanakkale ŞubesiSaim Kaya
150Çanakkale Profesyonel Su Altı Adamları Spor Kulübü DerneğiElmira Günaydın
151Çanakkale Su Altı ve Can Kurtarma Spor Kulübü DerneğiMuammer Erbil
152Truva Deniz Sporları Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiAli Uzun
153Çanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma DerneğiCavit Kocaman
154Tüketici Koruma DerneğiM. Niyazi Çelik
155Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları KulübüHüseyin Uzun
156Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım DerneğiErdinç Bezgen
157Çanakkale Ev Pansiyoncuları Ve Turizm Çalışanları DerneğiSüleyman Uysal
158Human17Naci Hasan Efendi
KENT KONSEYİ MECLİS VE ÇALIŞMA GRUPLARI
159Kadın MeclisiSevgi Uluşal
160Engelli MeclisiRemzi Bolaman
161Çevre MeclisiAli Aydın Çalıdağ
162Spor MeclisiFadıl Kurt
163Kültür ve Sanat MeclisiDeniz Fatma Erbaş
164Esenler Mahalle Meclisiİrfan Kütüklü
165Cevatpaşa Mahalle MeclisiŞevket Ağan
166İsmetpaşa Mahalle MeclisiMehmet Yıldırım
167Namık Kemal Mahalle MeclisiŞükran Yaman
168Fevzipaşa Mahalle MeclisiMustafa Kırıkkulak
169Barbaros Mahalle MeclisiEmine Turan
170Seçmen Beyannamesi Çalışma GrubuEngin Balıkçı
171Mülteci Çalışma GrubuMehmet Dağaşmaz
172Marina Çalışma GrubuSıtkı Top
173Plajlarımız Sahillerimiz Çalışma GrubuMehmet Günaydın
174Sahiller Hepimizin Çalışma GrubuŞahabettin Kalfa
175Eğitim İçin Gönüllü Destek Programı Çalışma GrubuGüneş Güneysu
176Yaşam Gönüllüleri Çalışma GrubuEren Can
177Huzurevi Çalışma GrubuCoşkun Bakar-Sermet Atadinç
178Şiddet Çalışma GrubuGülay Sarışen
179Çocuk İstismarı Araştırma ve Önleme Çalışma GrubuCansu Topal-Osman Güney
180Boreas Kırkyama Çalışma Grubuİdeal Demir-Güzin Şen
181İzciliği Geliştirme ve Yaygınlaştırma Çalışma GrubuMuhammet Şapçı
182Çanakkale Anayasa Çalışma GrubuN.Ali Hacıalioğlu
183Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini Uygulama ve İzleme Çalışma GrubuAyşe Hidayet Tapkan
184Kadının İnsan Hakları Eğitimi Çalışma GrubuKeziban Buldu
185“Bisiklet Yolları Bisikletlerindir” Çalışma GrubuDoğan Can Çetin
186Kente Yönelik Stratejik Planların İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Çalışma GrubuSalih Aslan
187Çocuk Kalbi Engel Tanımaz Faaliye Raporunu İzleme Çalışma GrubuReyhan Gün
188Şehir İçi Toplu Taşıma, Ulaşım Sorunlarının Tespiti Çalışma GrubuAli Ürer

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir