Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Japon Öğretim Üyelerinden ÇOMÜ’ye Ziyaret

Japon Öğretim Üyelerinden ÇOMÜ’ye Ziyaret

Tokyo Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesi’nden Dr. Takayuki Katagiri ve Dr. Daisuke Watanabe ve beraberindeki çalışma heyeti Kasım ayında Çanakkale’de düzenlenmesi planlanan Türk – Japon Deniz Forumu’na yönelik hazırlıkları değerlendirmek, iki üniversite arasında işbirliği olanaklarını görüşmek üzere ÇOMÜ Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığı’nı ziyaret etti.

ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Yücel Acer tarafından ağırlanan Japon konuk heyeti, iki üniversite arasında daha sıkı ilişkiler kurmak istediklerini ve 2012 yılında Türk?Japon Deniz Forumu’na ÇOMÜ’nün yapacağı ev sahipliğinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti. ÇOMÜ Su Ürünleri Fakültesi araştırma birimlerinde incelemelerde de bulunan Dr. Takayuki Katagiri (Deniz Bilimleri-Akvakültür Teknolojileri) ve Dr. Daisuke Watanabe (Deniz Lojistik ve Enformatik Mühendisliği), Çanakkale Limanı Sıvı Atık Alım Tesislerini ve İDA Deniz Balıkları Üretim Tesislerini de ziyaret etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir