Kadın Girişimcilerden, Altın Yıllar Yaşam Merkezine Ziyaret

25 Mart 2016

TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu 18-24 Mart 2016 tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı Haftası” kapsamında Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarete İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Bahar Yurt, Başkan Yardımcıları Kadriye Erol ve Hatice Korkmaz ile üyeler,  Gülçin Semizoğlu, Aytül Dizer, Nazmiye Gök, ve ÇTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Koordinatörü Seçil Uğur katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Kadın Girişimciler Kuruluna Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar ve Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde sorumlusu Nadide Bilir eşlik etti. Başkan Ünüvar merkezin bir huzur evi olmadığını 65 ve üzeri yaştaki kişilerin sosyal hayattan kopmamaları, İngilizce, satranç ve yağlı boya gibi kendilerine bir hobi edinmeleri konusunda destek sağlanan yaşam merkezi olduğunu ifade etti.

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Bahar Yurt ’da merkezin tahminlerinin üzerinde bir merkezle karşılaştıklarını verilen hizmetin son derece anlamlı ve kutsal olduğunu ifade ederek Kadın Girişimciler olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında son olarak merkezde bulunan misafirlere defne fidanı hediye edilerek ziyaret sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir