Kadın Sürücü Caddeyi Savaş Alanına Çevirdi

12 Kasım 2008

Çanakkale’de, sürücüsü alkollü olduğu sanılan bir cip, tarihi saat kulesinin de bulunduğu Yalı Caddesi’ni savaş alanına çevirdi.

Çanakkale’de, sürücüsü alkollü olduğu sanılan bir cip, tarihi saat kulesinin de bulunduğu Yalı Caddesi’ni savaş alanına çevirdi. Araçların kaldırıma çıkmasını önlemek için konulan 27 metal babayı devirip, bir birahanenin camlarına çarparak durabilen cipin kadın sürücüsü, kazanın ardından aracını terkedip, yaya olarak kaçtı. Şans eseri ölen ve yarlanan olmazken, polis, cip sürücünü yakalamak için çalışma başlattı.

Dün saat 23.15’de 155 Polis İmdat ihbar hattını arayan vatandaşlar, 34 BF 0420 plakalı cip sürücüsünün tehlikeli araç kullandığını bildirdi. Bunun üzerine olay yerine giden polis ekipleri, cipin İskele Kavşağı’ndaki Rektörlük Kültür Evi önünden başlayıp motor iskelesine kadar giden tek yönlü Yalı Caddesi’ndeki kaldırımdaki 27 metal babayı devirip, bir biraheninin camlarına çarparak, durduğunu belirledi.

Görgü tanıkları, alkollü olduğu sanılan cip sürücüsü kadının, kazanın ardından aracını terkederek, yaya olarak kaçtığını söyledi. Polis, plaka sorgusundan İstanbul’da oturan İ.G.’ye ait olduğu belirlenen cipi kullanan kadın sürücünün yakalanması için çalışma başlattı. Şans eseri ölen ve yaralanın olmadığı kazada, ön tarafı hasar gören cip belediye otoparkına çekildi.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Haber Vitrini]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir