Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kaleseramik ile İş-Kur İşbirliğinde “İlk Kademe Yöneticilik Semineri” Düzenlendi

Kaleseramik ile İş-Kur İşbirliğinde “İlk Kademe Yöneticilik Semineri” Düzenlendi

İşletmelerde yönetim kademesinin ilk basamağını oluşturan ustabaşı, postabaşı, nezaretçi, monitör, usta ve benzeri elemanlar ile yardımcılarının yöneticilik ve eğiticilik niteliklerini geliştirerek, işletmede ortaya çıkabilecek sorunlara kendi yetkileri çerçevesinde çözümler üretmelerine katkı sağlamak amacıyla Kaleseramik ile İş-Kur işbirliğinde düzenlenen “İlk Kademe Yöneticilik Semineri” 6-24 Nisan tarihleri arasında Çan’da yapıldı.

Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Ali Kasap, bu tür seminerlerin önemine değinerek, ?İş-Kur Çanakkale İl Müdürlüğü olarak işletmelerde eğitim seminerlerimize başladık. Bu seminerlerden ilk ikisini Biga DOĞTAŞ Fabrikası’nda yaptık. Şimdi de seminerlerimize Çanakkale Seramik Fabrikaları’nda devam ettik. İşletmelerde eğitim ve eğitim çeşitleri, ilk kademe yöneticisinin nitelikleri görev yetki ve sorumlulukları, işyerinde insan ilişkileri, işyerinde iş ilişkileri, eğitim ve iş öğretimi programlarının hazırlanması, iş öğretim teknikleri, verimlilik iş basitleştirme ve kalite, işyerinde iletişim ile iş sağlığı ve güvenliği konularının işlendiği seminer programı üç grup halinde gerçekleştirildi. 1. grupta Ali Kavun, Evrim Çelik, 2. grupta Emin Demirci, A.Cahit Akman ve 3. grupta Fahrettin Yılmaz ile Yasin Ertuğrul 86 katılımcıyı bilgilendirdi. 2009 yılında 14 işyerinde eğitim seminerimiz yapılacak? dedi.
Seminer sonunda ise katılımcılara sertifikaları verildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir