Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacaören-Akbaş Deniz Ulaşım Hattı, Kent Konseyi’nde Görüşülecek

Karacaören-Akbaş Deniz Ulaşım Hattı, Kent Konseyi’nde Görüşülecek

Daha önce Valilik organizasyonuyla konuyla ilgili özel sektör temsilcileri, kurumlardan temsilciler, belediyeden ve üniversiteden katılımlarla açıklanan ve görüşülen Karacaören-Akbaş deniz ulaşım hattı öneri projesi bugün saat 17.30’da Belediye Nikah salonunda toplanacak olan Kent Konseyi Genel Kurulunda konsey katılımcılarıyla paylaşılacak ve konuyla ilgili görüşler alınacak.

Çanakkale Kent Konseyi’nden yapılan açıklamada Genel Kurul’da ayrıca Çanakkale Belediyesi’nin 2015-2019 yılı Stratejik Planlama süreci ve bu süreçle ilgili çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılacağı belirtildi. Çanakkale’nin gelecek beş yılının belirleneceği planlama çalışmalarıyla ilgili Mahalle Meclisleri, Çevre, Gençlik, Çocuk ve Engelliler Meclislerinin katılımlarıyla süreçle ilgili bilgi paylaşımları yapılmıştı.

Bugün, Belediye Nikah salonunda 17.30’da yapılacak Genel Kurul’a Kent Konseyi temsilcilerinin yanı sıra bütün kentlilerin davetli olduğu belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir