Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kardeşinin Gözü Önünde Kendini Bıçakladı

Kardeşinin Gözü Önünde Kendini Bıçakladı

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde kardeşinin çektiği kredi ile dükkan açıktan sonra işleri iyi gitmeyen ve ardından bankadan ödeme ihbarı gelen şahıs, kardeşinin gözü önünde kendini bıçakladı.

Edinilen bilgiye göre kardeşinin çektiği 25 bin TL kredi ile dükkan açan ve işleri iyi gitmeyen İ.T., bankadan ödeme ihbarı gelmesi üzerine kardeşi M.T.’nin aracına binerek birlikte Barış Manço Parkı’na gitti. Burada bir süre kardeşi M.T. ile tartıştıktan sonra yanında getirdiği ve ceketinin içine sakladığı bıçağı çıkaran İ.T., kardeşinden kendisini öldürmesini söyledi. Daha sonra da, “Sen bunu yapamayacaksın” diyerek araç içerisindeyken elindeki bıçağı kalp hizasından kendine batırarak yaraladı. M.T. tarafından Lapseki Devlet Hastanesi’ne kaldırılan İ.T., ardından Çanakkale Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili tahkikat sürdürülürken, İ.T.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

İHA

[Görsel: Sembolik]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir