Kaşdemir, AK Parti Gençlik Kolları Yürütme Kurulu Toplantısına Katıldı

23 Temmuz 2012

Çanakkale milletvekili İsmail Kaşdemir, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Orçun Oktay’ın önderliğinde haftalık olağan toplanan gençlik kolları yürütme kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıda söz alan Kaşdemir gençlere; “Sizler bizim geleceğimizsiniz, bizlerden sonra bayrağı devralacak kişilersiniz, bu yüzden bizim için önemlisiniz. Gerek geçen yıl seçim çalışmalarında gerekse yaptığımız her çalışmada katıldığımız her organizasyonda gençlik kollarımızı yanımızda görmek bize ayrı heyecan katmaktadır. Bakın bugün hava çok sıcak sizler dışarıda geziyor olabilirdiniz, denize gidebilir, evde TV de izliyor olabilirdiniz ama siz tüm her şeyden feragat edip fedakarlık yapıp burda Ak Parti çatısı altında inandığınız davanın peşindesiniz. Fedakarlık ve gayretlerinizden ötürü partimiz adına teşekkür ediyor, toplantınızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ardından söz alan Gençlik kolları il başkanı Orçun Oktay; “Toplantımıza katılarak bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum, sizin genç yaşta milletvekili seçilmeniz, biz gençlerde ayrı bir mutluluk yaratmıştır ve gençlik kolları teşkilatımıza iyi bir örnek teşkil etmiştir, ümit ediyorum ki önümüzdeki yerel ve ardından yapılacak genel seçimlerde gençlik kollarımızda yetişmiş arkadaşlarımızda hizmet kadrolarında yer alacaktır” diyerek, toplantının diğer gündem maddelerini görüşülmeye geçildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir