Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kavak Balıkçı Barınağı İçin 400.000 TL Ödenek Çıktı

Kavak Balıkçı Barınağı İçin 400.000 TL Ödenek Çıktı

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesine bağlı Kavak beldesindeki balıkçı barınağının yapımı için Demiryolları Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü’nden (DLH) 400.000 TL ödenek çıktı.

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, Kavak beldesine balıkçı barınağı yapımının seçimlerden önce balıkçıların isteği üzerine söz verildiğini belirterek, ?Biz burada seçimi kaybettik. Ama verdiğimiz sözün arkasında olduğumuzu partimiz ve milletvekillerimiz gösterdi. Yaşadığımız kente hizmetlerimizi parti ayırımı yapmadan devam ettireceğiz. İşte bunun en güzel örneği Kavak beldemiz. En önemlisi de, bu tip yatırımlarda şimdiye kadar en büyük ödenek Kavak beldesine çıkması? dedi.

Ödeneğin çıkmasının kendileri sevindirdiğini belirten Kavak beldesindeki balıkçılar da en kısa sürede barınağın yapılması ile sıkıntılarının sona ereceğini söyledi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir