Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kayıp Alman Turistlere Ulaşıldı

Kayıp Alman Turistlere Ulaşıldı

Gezi amacıyla Türkiye’ye gelen ve bisikletleri ile Tekirdağ’dan Çanakkale’ye gitmek üzere yola çıktıktan sonra kaybolan 2 Alman bayan turiste Şarköy yakınlarında ulaşıldı.

Edinilen bilgiye göre, Almanya’dan geldikleri Türkiye’de bisikletleri ile ilk olarak Edirne’deki arkadaşlarını ziyaret eden 2 Alman, daha sonra Tekirdağ üzerinden bisikletleri ile Çanakkale’ye doğru yola çıktı. 2 Alman bayan turistle irtibatın kesilmesi üzerine arkadaşları emniyet birimlerine başvurarak yardım talebinde bulundu. Harekete geçen polis ekipleri, 2 bayan turisti Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale’de aradı. Yapılan çalışmalar sonunda saat 23.00 sıralarında cep telefonu ile 2 Alman turiste ulaşan arkadaşları, şahısların Tekirdağ’ın Şarköy ilçesi yakınlarda olduğunu belirledi. Cep telefonlarının bulundukları bölgede çekmemesi sebebiyle kendileriyle irtibatın kesildiği öğrenilen 30-35 yaşlarındaki bisikletli Alman turistlerin, sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

İHA

[Fotoğraf: Sembolik]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir