Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kazdağı Ekofest2018 Tarihi Kesinleşti!

Kazdağı Ekofest2018 Tarihi Kesinleşti!

Bu yıl dördüncüsünü düzenlenen Kazdağı Ekofestival2018, Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği’nin gerçekleştirdiği bir doğa festivalidir.

Her yıl belirlenen tema dahilinde düzenlenen Kazdağı Ekofestival2018, bu yıl 15-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Balıkesir Edremit’te Kuzgun Kamp’ta düzenlenecek festival hakkında verilen bilgide; ” Kazdağı Ekofestival2018; paneller, söyleşiler ise alanında uzman kişileri dinleyerek bilinçlendiğimiz, doğa tahribatına karşı birlikte mücadele etme yollarını öğrendiğimiz, şairler ve yazarlarla doğanın edebiyatla olan bütünlüğünü fark ettiğimiz, çok yönlü, öğretici bir festivaldir. Her sabah güne tai chi, yoga, doğa yürüyüşü, meditasyon ile başlayıp, gün içerisinde seramik, arkadaş bilekliği, mandala, şiir, beden ritm gibi çeşitli atölyelerle, paneller, söyleşiler, forumlarla devam ediyor, akşam konserleriyle ruhumuzu besliyoruz. Ekofest, en çok çocuklarımız için. Çocuklar, doğa ile tanışma ve çeşitli çocuk atölyelerinde kendilerini geliştirme ve eğlenme olanağı buluyor. Çanakkale, Edremit, Küçükkuyu Belediyeleri ve Ege ve Marmara Belediyeler Birliği’nin ve Bölgedeki Sivil Toplum Örgütlerinin de destek olduğu Ekofest’in bu yılki teması “enerji”, mottosu ise ” güneş bize yeter”. 15-19 Ağustos’ta Kuzgun Kamp’tayız. Sizleri de bekliyoruz” denildi. Festival programı hakkında net bilginin yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir