Kazdağları’nda Dijital Fotoğraf Eğitimi

05 Ekim 2017
08 Ekim 2017
Adatepe Köyü
Fotoğraf

Square BOX Temel Fotoğrafçılık Eğitimi, oksijen dolu Kazdağları’nda, Adatepe Köyü’nde. Katılımcılar, tarihe tanıklık etmiş bir ilkokulun, Taş Mektep’inin sınıflarında fotoğrafın büyüleyici dünyasına girerek, Adatepe’yi ve bu coğrafyayı fotoğraf çekerek keşfedecekler. Tarih, 5 – 8 Ekim 2017.

Eğitim Programında Neler Var

Fotoğrafçılık Eğitimini düzenleyen Square BOX’ın eğitimlerle ilgili açıklaması şöyle:

“Square BOX eğitimlerini basitlik üzerine kurguladık. Kolay anlaşılması, akılda kalması ve hemen uygulamaya geçirebilmeniz için. Square Box’ta sayfalar dolusu eğitim dokümanı bulunmaz. Basit, anlaşılır, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz özel olarak tasarlanmış görsel mini kartlar bulunur.
Square Box’ta sıkıcı sınıf ortamları yoktur. 2-3 günlük basit ve anlaşılır, şehrin karmaşasına takılmadan sosyal mekanlarda yapılan eğitimler vardır. Eğitim yapar, fotoğraf çeker, güzel yemekler yer, kalıcı dostluklar kurar ve keyifli zaman geçiririz.
Bu eğitimde fotoğrafın tarihsel gelişim süreci, makineler, dijital sensörler, çekim teknikleri, kompozisyon, dijital karanlık oda uygulamaları ve daha bir çok konuyu hem teorik hem de uygulamalı olarak göreceğiz.
Teorik uygulamaların ardından hemen bazen okulun bahçesinde, bazen köy içerisinde pratik uygulamalar yapacağız.”

Katılım ve ayrıntılı bilgi için iletişim bilgileri:
SquareBOX
+90 (533) 15 15 729
info@sbxphotography.com

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir