Kedi Köyünde Sağlık Taramaları Devam Ediyor

Kedi Köyünde Sağlık Taramaları Devam Ediyor
24 Şubat 2021

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esenler Mahallesi'nde bulunan Kedi Köyü'ndeki rutin sağlık kontrollerini sürdürüyor.

Haftanın iki günü rutin olarak gerçekleştirilen program kapsamında veteriner ekiplerince Kedi Köyünde bulunan can dostların sağlık kontrolleri ve iç-dış parazit ilaçlamaları gerçekleştiriliyor. Veteriner ekiplerince yerinde tedavisi mümkün olan can dostlara bakım yapılırken, gerekli karşılaşılan hallerde ise tedavi ve bakım çalışmaları Çanakkale Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştiriliyor. Ekipler, Kedi Köyü’nün dışında, gelen istek ve ihbarlar doğrultusunda da kentin çeşitli noktalarında bulunan can dostların bakımını sağlıyor.

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri diğer yandan, can dostların kısırlaştırma, sahiplendirme ve beslenme gereksinimlerinin karşılanmasına yönelik çalışmalarına da devam ediyor.

Çanakkale’yi ve yaşamımızı paylaştığımız can dostlar konusunda konularda kentliler, 0286 212 60 08 ve mobil 0552 986 7128 nolu telefonlardan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine ulaşabilirler.

www.canakkale.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir