Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kent Konseyi’nde Hesap Genel Kurulu Yapılacak

Kent Konseyi’nde Hesap Genel Kurulu Yapılacak

Çanakkale Kent Konseyi’nin 2014 yılı faaliyetleri ve bütçesi 29 Ocak Perşembe günü yapılacak Genel Kurul’da görüşülecek. 2015 yılı bütçesi ve programları hakkında da bilgilerin verileceği genel kurulda Spor ve Kültür Sanat Meclisleri’nin yönergeleri görüşülecek.

“Tüm sporcuların sportif etkinliklerini gerçekleştirebilmesi için gereken tesis, malzeme, teknik kadro, sponsor, tanıtım etkinlikleri ve eğitim çalışmaları gibi ihtiyaçlarına destek olmaya yönelik çalışmaları yapacak olan” Spor Meclisinin çalışma usul ve esaslarını düzenleyen yönerge, Spor Meclisi Çalışma Grubu tarafından hazırlanmış.

Kültür ve Sanat Meclisi Çalışma Grubu tarafından hazırlanan Kültür ve Sanat Meclisi yönergesinde meclisin amacı “evrensel ve toplumsal barış ülküsünden yola çıkılarak Çanakkale’nin tarihi ve kültürel birikiminin korunması, kültür-sanat üretim ve tüketim süreçlerinde yaygınlığın ve fırsat eşitliğinin sağlanması, geliştirilmesi” olarak belirlenmiş.

Belediye Nikah Salonunda gerçekleştirilecek Genel Kurul Perşembe günü saat 16.00 da başlayacak.

[canakkalekentkonseyi.org]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir