Kepez Belediyesi, Plajda Bulunan Çadır ve Barakaları Yıktı

05 Ekim 2011

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde belediye, halk plajı bölgesinde bulunan 10’a yakın çadır ve barakayı yıkarak kullanılamaz hale getirdi.

Belediye yetkilileri yaz aylarında izin alınarak kurulan çadırların sürelerinin 15 Eylül 2011 tarihinde dolduğunu belirterek, “Bizler burada bulunan kişilere 15 Eylül 2011 öncesi gerekli uyarıları yaparak bu barakaları süreleri dolumunda kaldırmalarını istedik. Burada bulunan çadırların büyük kısmı yasal sürenin sona ermesi ile çadırlarını kaldırmalarına rağmen 8-10 baraka şeklindeki yer kaldırılmadı. Onları bir süre önce bir kez daha uyardık. Ancak yine bu sözlerimiz dinlenmedi. Bizlerde bu bölgedeki işgaller sebebiyle sabah saatlerinde yıkım işlemini yaptık” dedi.

İHA

Yorumlar...
  • nazmi
    06/10/2011 22:46

    yalan haber yapmayın..1 bıze herhangı bır tarıhte cıkmamız gerektıgı soylenmedı ve elımızde bulunan beledıye tarafından alınan belgede 2011 yılı sonuna kadar tarıhı var 2)beledıye baskanı kendılerıne para verilmedıgını soyledı fakat elimizde beledıyenın verdıgı fatura ve makbuz var.vede o kısının baraka dediği yerde cadırın gölgelıgı.. bu beyanatı veren baskan hakım karsısına cıktıgında ve karsısına gelen belgelerı gorunce ozaman bakalım basında ne yazılacak..

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir