Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kepez Belediyesi’nden “Eğitime Tam Destek”

Kepez Belediyesi’nden “Eğitime Tam Destek”

Kepez Belediyesi, beldede eğitim-öğretim veren ilk ve orta dereceli okulların ihtiyaç duydukları bilişim malzemelerini “Eğitime Tam Destek” projesiyle sahiplerine teslim etti.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’ın armağan ettiği malzemeleri Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu Müdür Vekili Ali Yurtseven ve Atatürk İlkokulu Müdürü Şuayip Odabaşı teslim aldı. Her okula dört bilgisayar, dört projeksiyon cihazı ile Atatürk İlkokulu’na dört adet projeksiyon perdesi hediye edildiği bildirilirken Başkan Mutan “Beldemizdeki eğitim kurumların her türlü ihtiyacına elimizden geldiğince yetişmeye, onlara destek olmaya çalışıyoruz. Beldemizde ilköğretim kurumlarımızın ihtiyacı olan cihazları temin ettik. Önümüzdeki günlerde Okul Müdürlerimizin belirleyeceği ilkokul ve ortaokullarımızda okuyan öğrencilerimizin de ihtiyaç malzemelerini karşılayacağız” dedi.

[kepez.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir