Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kepez Belediyesi’nden Pankartlı Eylem

Kepez Belediyesi’nden Pankartlı Eylem

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde belediye 2009 yılından buyana tahsisi gerçekleşmeyen Musaaddin Kapucu Koruluğu’nun bulunduğu bölgede pankartlı eylem başlattı.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Musaaddin Kapucu Koruluğu’nun yapılan başvurulara rağmen Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından belediyeye tahsisinin yapılmadığını belirterek, “Bu kapsamda bizler koruluğumuza hizmet götüremiyoruz. Dolayısı ile oradan faydalanan vatandaşlarımıza hizmet vermemizi de engelliyorlar. Astığımız pankarta da belirttiğimiz gibi halkımıza tahsis edilene kadar burada temizlik hizmeti vermeyeceğiz. Buradan kamuoyuna soruyorum. Çanakkale halkının, Kepez halkının daha modern, daha çağdaş bir ortamda piknik yapmaya hakkı yok mu? Daha nezih bir tuvalete, modern mangal yerlerine ve piknik alanına sahip olmaya hakkı yok mu?” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir