Kick Boks İl Temsilciliğinden Kepez Belediye Başkanı’na Plaket

Kick Boks İl Temsilciliğinden Kepez Belediye Başkanı’na Plaket
03 Eylül 2008

Bir süre önce Çanakkale il merkezinde gerçekleştirilen Zafer Kupası turnuvasına destekte bulunan Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz?a federasyon il temsilciliği tarafından plaket verildi.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Çanakkale İl Temsilcisi Serkan Bozacı, Belediye Başkanı Oğuz?un maddi ve manevi desteklerinden ötürü plaket vermeyi uygun gördüklerini belirterek, ?Başkanımızın spora verdiği destek elbette ki bizleri fazlası ile mutlu ediyor. Turnuva kapsamında kendisinden ne ricamız olduysa hiçbirine hayır demedi. Bu nedenle kendisine minnet borçluyuz. Federasyon ile yaptığımız görüşmelerde başkanımıza plaket verilmesi uygun bulundu? dedi.

Başkan Oğuz ise popüler spor branşları haricinde, birçok spor dalının çok zor koşullarda faaliyet gösterdiğini belirterek, ?Bu sporcularımızın varlıklarını sürdürebilmeleri için mutlaka birilerinden destek görmeleri gerekiyor. Serkan kardeşimiz bizden turnuvaya destek olup olamayacağımızı sordu. Biz de buna olumlu cevap verdik. Zaten böyle bir ricaya hayır dememiz mümkün değildi? dedi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir