Kış İzci Kampı Sona Erdi

01 Şubat 2016

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (ÇASGED) İzcilik Biriminin organizesiyle Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güzelyalı Tesislerinde, 23-25 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen Ara Tatil Kış İzci Kampı başarıyla tamamlandı.

Aralarında aday izci olup ilk defa kampa katılan izcilerin de yer aldığı kulüp kampı Çanakkale için çok soğuk bir dönemde gerçekleştirildi.

Yavru Kurt (7-11 yaş), İzci (12-14 yaş) ve Ergin İzci (15-18 yaş) kategorilerindeki izcilerin katıldığı ara tatil kış kampında istasyon çalışmaları, oyunlar ve birçok etkinlik yer aldı.

Kamp esnasında izciler, kamp kurallarına uyum, etkinliklere katılım, oba ruhu, tertip – düzen ve zor şartlarda hayatta kalabilme gibi birçok açıdan izcilerin gelişimine katkı sağlayacak etkinliklerde kıyasıya yarıştılar.

Kampın son gecesindeki kamp ateşi programında izciler geçirdikleri keyifli dakikaların yanında kampın bitecek olmasından dolayı hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadılar. Kapanış töreninde kamp müdürü, gelecekte yapılacak etkinlik ve kamplar hakkında bilgiler verdi. İyi dilek ve temennilerin ardından kamp sona erdi.

1

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir