Kızılay Başkanından Başkan Kuzu’ya Teşekkür Ziyareti

Kızılay Başkanından Başkan Kuzu’ya Teşekkür Ziyareti
05 Kasım 2013

Her yıl 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısı ile Kızılay Çan Şube Başkanı Mehmet Sönmez ve Kızılay üyeleri Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret etti.

Kızılay Çan Şube Başkanı Mehmet Sönmez, Başkan Kuzu’ya Kızılay’a olan katkılarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti. Sönmez, “Çan halkı merhametlidir. Yardımseverdir. Zaman zaman düzenlediğimiz kan bağışı kampanyamızda da zaten bunları görüyoruz. Kızılay’a kan bağışında bulunan ve yardım eden herkese teşekkürü bir borç biliyorum ayrıca Çan Belediye Başkanımızın Abdurrahman Kuzu’ya ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kızılay mensuplarının kendisini ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuzu, Kızılay’ın 145 yıldır milletimizin merhamet eli misyonunu yüklenerek hizmet etme çabası içerisinde olduğunu vurguladı. “Nerede kanayan bir yara olsa Türk Kızılay’ı oraya ulaşmıştır. Hiç bir ayrım yapmaksızın yardıma muhtaç kişilerin yaralarını sarmaya uğraşmaktadır. Kızılay milletimizin merhamet elidir. Tüm Türkiyemizde olduğu gibi Çanımızda da halkımız merhamet elini Kızılay’a uzatmaktadır.” diyen Başkan Kuzu bu vesile ile başta Kızılay mensuplarının ve herkesin Kızılay Haftalarını kutladığını söyledi. Kendisine takdim edilen plaket için teşekkür eden Başkan Kuzu “Her zaman Kızılayımızın yaptığı çalışmalara ve faaliyetlere destek olmaya çalıştık. Bundan sonra da yine imkanlarımız dahilinde her türlü yardımda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir