Köşe Bucak Tarım, Arıcılara ve Ceviz Yatırımcılarına Yönelik Bilgilendirme Toplantıları Düzenliyor

29 Ocak 2011

Çanakkale’de Tarımsal Bilginin Yetkili ve Öncü Kuruluşu Köşebucak Tarımsal Danışmanlık, 16 Şubat 2011 Çarşamba günü Arıcılara ve 26 Şubat 2011 Cumartesi günü de Ceviz Yatırımcılarına yönelik toplantılar düzenliyor. Kepez Uygulama Oteli terasında yapılacak olan toplantılarda Tarımsal Danışmanlık Sistemi tanıtılacak.

ARICILAR DANIŞMANLIKLA TANIŞIYOR

Kepez Uygulama Oteli terasında yapılacak olan toplantıda Tarım Bakanlığının desteklediği Tarımsal Danışmanlık sistemi tanıtılacaktır. Toplantı sırasında Arıcılığın sorunlarının tespiti için katılımcıların fikirleri alınacak ve çözüm yolları tartışılacaktır.

Çanakkale’de Tarımsal Bilginin Yetkili ve Öncü Kuruluşu KÖŞE BUCAK TARIM tarafından organize edilen toplantı 16 Şubat 2011 tarihinde saat 10.30’da açık büfe kahvaltı olarak yapılacaktır. Arıcılığın sorunları konusunda fikirleri olan veya tarımsal danışmanla çalışmak isteğinde olan Arı Yetiştiricilerimizin katılım istekleri 0 507 765 17 83 nolu telefonla veya Çanakkale Ziraat Odası karşısındaki iş yerimizde kabul edilmektedir.

ÇANAKKALE’DE CEVİZ YATIRIMCILARI BULUŞMASI

Kepez Uygulama Oteli terasında yapılacak olan toplantıda Ceviz Yatırımcıları buluşuyor. Toplantı esnasında ceviz yetiştiriciliğinin önemli sorunlarından Antraknoz ve İçkurduyla mücadele konusunda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyeleri tarafından bilgi verilecektir.

Çanakkale’de Tarımsal Bilginin yetkili ve öncü kuruluşu KÖŞE BUCAK TARIM tarafından organize edilen toplantı 26 Şubat 2011 tarihinde saat 10.30’da açık büfe kahvaltı şeklinde başlayacak toplantının devamında tarımsal danışmanlık sistemi tanıtılacaktır. Sınırlı sayıda katılımcı için planlanan Toplantıya katılmak isteyen ceviz yatırımcılarının katılım istekleri 0507 765 17 83 nolu telefona bildirilebilir.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir