Küçükkuyu Belediye Başkanı Görevine Başladı

Küçükkuyu Belediye Başkanı Görevine Başladı
03 Nisan 2009

Mazbatasını aldıktan sonra görevine başlayan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, “Hizmet ederken insan ayırımı yok. Bize oy versin vermesin herkese eşit hizmet olacak. Herkese güler yüzlü davranacağız” dedi.

Garaj personeline yönelik bir toplantı yapan Cengiz Balkan, belediye garajına Meclis üyeleri, Hüseyin Sakallı, Ali Cenk, Hidayet Yılmaz, Seher Sözen, İbrahim Burnaz, Mehmet Çakan ve CHP Belde Başkanı Kamil Özdemir ile birlikte geldi. Toplantıda garajda görev dağılımı yapıldığını açıklayan Balkan, Yusuf Başarlar’ın araç kısmının amiri, Hüsnü Çam’ın da Personel amiri olarak atandığını söyledi. Personele yönelik bir konuşma yapan Balkan “Ekmeğinizi buradan kazanıyorsunuz. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Bizim kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir derdimiz yok. Bunu seçim meydanlarında da söyledik. Vatandaş bize dürüst çalışın, iyi hizmet edin diye oy verdi. Biz de vatandaşın bu isteklerini karşılamak için aday olduk ve seçildik. Biz eski defterleri kapattık. Bizler size gelip oy verin ,yada oy vermeyin diye bir şey demedik. Kesinlikle bunu kafanızdan silin. Bu bir yarıştı. Garajda kimin bize oy verip vermediğini bilmiyorum. O defteri kapadık artık. Sizden isteğim, mesainize zamanında gelin. Namusunla dürüstlükle çalıştıktan sonra işin iyisi kötüsü olmaz. Herkes işine sahip çıksın. Mesai saatlerine riayet edin. Mesaiye geç kalmayı adet haline getirmeyin. Bakın bu konuda taviz vermem. Bir Belediye personeline yakışır davranışlar sergileyin. Kılık kıyafetiniz temiz olsun. Sakal tıraşınızı günlük olun. Önümüzdeki günlerde Belediye Meclis üyelerimizden bir veya ikisini garajla ilgili meclis üyesi olarak belirleyeceğiz. Bu kişi de Belediye başkanı gibi yetkili olacak. Hizmet ederken insan ayırımı yok. Herkese eşit hizmet edilecek. Herkese güler yüzlü davranacağız ve şunu unutmayacağız. Hepiniz kamu personelisiniz. Oturup kalkışınızla, aile yaşantınızla kahvedeki konuşmalarınızla örnek olacaksınız” dedi.

Meclis Üyelerinden, Hüseyin Sakallı, Mehmet Çakan, İbrahim Burnaz ve CHP Belde Başkanı Kamil Özdemir de personele önerilerde bulunup sorunlarını da dile getirmelerini istediler. Toplantının sonunda garajdaki araçlar hakkında bilgi alan Balkan ve Meclis Üyeleri daha sonra garajdan ayrıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir