Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçükkuyu'da Öğrencilere Trafik Dersi

Küçükkuyu'da Öğrencilere Trafik Dersi

Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Küçükkuyu Fernur Sözen İlköğretim Okulu öğrencilerine Trafik kuralları hakkında seminer verildi.

Öğrencilerin trafik konusunda bilgilendirilmesi ve eğitimli gençlerin yetiştirilmesi maksadıyla Ayvacık İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı’nın düzenlediği bir organizasyon ile yapılan seminerde okulda eğitim gören 465 öğrenciye trafik kuralları,trafik işaret ve levhaları, bisiklet kullanma esasları, okul servis araçlarının kullanılması, yaya geçitleri, okul geçitleri, üst geçitler ve karşıdan karşıya geçişler hakkında bilgiler verildi. Ayvacık İlçe Jandarma Trafik Tim Komutan J. Kd. Üçvş Hacı Uyar yönetiminde gerçekleştirilen seminerde daha sonra slayt gösterisi eşliğinde öğrencilere trafik kurallarını anlatan bir sunum izlettirildi. Ardından da ?Ilgın?ın Dünyası, Trafik Ülkesi? çizgi film mültivizyon olarak izlendi. Program karşılıklı soru cevap bölümü ile sona erdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir