Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçükkuyu’da Site Yöneticileri ile Çözüm Toplantısı Düzenlendi

Küçükkuyu’da Site Yöneticileri ile Çözüm Toplantısı Düzenlendi

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, belde sınırları içinde bulunan site yöneticilerini Halk Kütüphanesine davet ederek önce sitelerin sorunlarını dinledi, sonra da çözüm için bir komisyon oluşturulmasını önerdi.

45 site yöneticisinin katıldığı toplantıda söz alan Belediye Başkanı Cengiz Balkan, İller Bankası?ndan aldıkları 5 bin 600 kişilik ödenek ile yaz mevsiminde 25-30 bin kişiye hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, ?Malesef iyi hizmet için şartlarımız çok zor? dedi.

Sitelerde yaşayan bir kısım vatandaşın naklini Küçükkuyu?ya yaptırmaları halinde İller Bankası?ndan alacakları ödeneğin de çoğalacağını söyleyen Balkan, ?Bu sayıyı 10 binlere yükseltirsek halkımıza daha kaliteli hizmet verme imkanımız olur? şeklinde konuştu.

Belediyenin olanaklarınıN sınırlı olduğuna da dikkat çeken Cengiz Balkan, ?Aranızda bir komisyon oluşturup sorunlarını çözmek için ilk adımı atalım. Bu sayede sorunlar daha kısa sürede çözümlenebilir? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir