Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçükkuyu’da Yola Dökülen Yağ Kazalara Sebep Oldu

Küçükkuyu’da Yola Dökülen Yağ Kazalara Sebep Oldu

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bir yağ tankerinden yola dökülen yağ yüzünden meydana gelen kazalarda, 2 Çekoslovak turist yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, plakası belirlenemeyen bir tankerden Yeşilyurt Köprüsü’ne yağ döküldü. 4 motosiklet ile grup halinde Çanakkale istikametine giden Çekoslovakyalı turistler, yağdan kontrollerini kaybedince birbirlerine çarparak düştü. Kazada 5B 1578 plakalı motosikletin sürücüsü Ludek Herman ve arkasında bulunan Sylva Hermonova hafif yaralandı. Kazada motosiklet de kullanılamaz hale geldi.

Aynı tankerin yağ döktüğü Küçükkuyu rampalarındaki diğer kazada, yoldan çıkan mazot tankeri bariyerlere çarparak durabildi. Tankerde maddi hasar meydana gelirken, bu defa adının Thomas olduğu öğrenilen İngiliz motosiklet sürücüsü kontrolünü kaybederek düştü. Yola yağ dökülmesini bağırarak protesto eden İngiliz, şikayetçi olacağını dile getirdi.

Kazaların duyulmasıyla olay yerine gelen Ayvacık Bölge Trafik İstasyon ekipleri, başka kaza olmaması için tedbir aldı. Yoğun bir trafik akışının olduğu yola Küçükkuyu Belediyesi ekipleri de de iş makineleriyle mıcır döktü.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir