Kulaçlar ‘Dostluk ve Barış’ İçin Atılacak

20 Haziran 2015

Gelibolu, Çanakkale Savaşı’nın 100. yıl dönümünde dünyaya barış mesajı verilecek uluslararası yüzme etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Çanakkale Savaşı’nın 100. yıl dönümü nedeniyle, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi(TMOK) tarafından, başta Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere olmak üzere diğer Milli Olimpiyat Komiteleri ve ilgili federasyonların işbirliği, Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi’nin destekleriyle 1 Ağustos 2015 tarihinde ‘Gelibolu 1915 Yüzme Etkinliği’ gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı yaklaşık 1000 sporcunun katılımıyla, ‘Kulaçlar Barışa’ temasıyla düzenlenecek bu anı yüzüşüne katılım başvuruları yoğun ilgi nedeniyle 30 Haziran 2015 tarihine kadar uzatıldı.
‘Gelibolu 1915 Yüzme Etkinliği’ ile ilgili tüm detaylar, başvuru koşulları, yüzücü güvenlik önlemleri, parkur ve anı yüzüşü sonrası düzenlenecek diğer etkinliklerle ilgili bilgileri aktarmak üzere; TMOK-Gelibolu 1915 Yüzme Etkinliği Organizasyon Komitesi Başkanı ve üyelerinin katılımıyla 23 Haziran Salı günü saat: 11.00’de Büyük Truva Oteli’nde bilgilendirme toplantısı yapılacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir