Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kumaşlar ve Portreler Dile Geldi…

Kumaşlar ve Portreler Dile Geldi…

Çanakkale’de kültürel etkinlikler kapsamında düzenlenen ‘Kumaşlar Dile Gelirse’ isimli kırkyama oya ve el işleri sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Ayrıca ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği mezunu Sedef Zileli ve Eylem Genç’in ilk kişisel yağlı boya resim sergisi de Seramik Müzesi’nde açıldı.

Kırkyama sanatçısı Nurcan Özgültekin ile takı tasarımcısı Funda Gencer’in ‘Kumaşlar Dile Gelirse’ isimli kırkyama oya ve el işleri sergisi ÇTSO Çanakkale Evi’nde ziyarete açıldı. Açılışa Belediye Başkan Vekili Rebiye Ünüvar ve çok sayıda davetli katıldı. Kırkyama ürünlerinin yanı sıra çok sayıda takı tasarımının bulunduğu sergi 10 Temmuz’a kadar açık kalacak.Öte yandan ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği mezunu Sedef Zileli ve Eylem Genç’in ilk kişisel yağlı boya resim sergisi de Seramik Müzesi’nde açıldı. Açılışa Belediye Başkan Vekili Rebiye Ünüvar, Belediye Meclis Üyesi Celal Karakaş ve çok sayıda davetlinin katıldığı sergide farklı portrelerden oluşan 19 eser bulunuyor. Sergi 3 Temmuz tarihine kadar Seramik Müzesi’nde ziyarete açık kalacak.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir