Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Belediyesi’nden Kurban Bayramında Ücretsiz Seferler

Çanakkale Belediyesi’nden Kurban Bayramında Ücretsiz Seferler

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Kurban Bayramı dolayısıyla eski ve yeni mezarlık ile huzurevi ziyaretinde bulunmak isteyenlere ücretsiz otobüs servisi düzenleyecek.

Belediye yetkilileri arife günü ile Kurban Bayramı?nın 1. günü eski ve yeni mezarlığa ücretsiz servis düzenleneceğini belirterek, ?26 Kasım 2009 Arife günü ve 27 Kasım 2009 Kurban Bayramı?nın 1. günü sabah saat 10.00?dan akşam saat 18.00?e kadar her saat başı Öğretmenevi durağından belediye önü, stadyum, Balıkesir caddesi, eski mezarlık güzergahından yeni mezarlığa ücretsiz servis düzenlenecek. Bunun dışında 27 Kasım 2009 tarihinden itibaren Kurban Bayramı boyunca sabah saat 11.00?den akşam 18.00?e kadar her saat başı iskele durağından Ziveriye sokak, İnönü caddesi, Salı pazarı, Şehitlik Camii, barışkent, demokrasi caddesi istikametinden huzurevine ücretsiz seferler düzenlenecek? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir