Kuşku’dan Başkan Kuzuya Ziyaret

Kuşku’dan Başkan Kuzuya Ziyaret
04 Nisan 2009

AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, 29 Mart’taki yerel seçimlerde Çan Belediye Başkanı olan Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret etti.

AK Parti Çan İlçe Başkanı Avukat Sebahattin Güner, AK Parti Çan İl Genel Meclisi Üyeleri Üsrev Damar, Şerafettin Bal ve AK Parti Çan İlçe yöneticileri ile birlikte AK Partili Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret eden Milletvekili Müjdat Kuşku, “Belediye başkanımızı makamında ziyaret etmek için buradayız. Biz makamlara değil hizmetlere talibiz. İnşallah önümüzdeki dönemde belediye başkanımızın bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getireceğini düşünüyorum. Her zaman söylediğim gibi Çanakkale Milletvekili olarak bütün desteğimle arkasındayım” dedi.

Belediye Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Müjdat Kuşku’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, “Kendileri bizi ziyaret ederek onurlandırdılar. İnşallah ekibimizle birlikte Çan için güzel işler yapacağız. Herkesin de başkanı olacağız. Halkımızın 24 saat hizmetindeyiz. Herkesle ve her kesimle uyum içerisinde çalışacağız” şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir