Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kütüphanede Çocuk Şenliği

Kütüphanede Çocuk Şenliği

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi çocuk bölümünde her cumartesi günü okul öncesi çocukların aileleriyle birlikte katılabilecekleri tiyatro, bilmeceler, yarışmalar ve eğitici kısa filmler sergileniyor.

İlki 9 Mart Cumartesi günü yapılan şenliğin yaz ortasına kadar her cumartesi devam edeceğini bildiren kütüphane müdürü Osman Zeki Coşar; “Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü öğrencilerinin kütüphane çatısı altında hazırladığı etkinlikte 0-6 yaş grubu için özel olarak hazırlanmış hem eğitici hem de eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlayan aktiviteler bulunuyor, halkımız bu faaliyetten sonuna kadar faydalanmalıdır” dedi. Kütüphanenin mekan olarak bu yaş grubuna tanıtılması ve sevdirilmesi için çok verimli bir çalışma olduğunu sözlerine ekleyen Coşar, etkinlikte çocuklar kadar anne ve babalar da memnun kaldığına dikkat çekti.

[Medya Hedef]

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir