Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kütüphanede seminer

Kütüphanede seminer

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nün düzenlediği yarı yıl programları kapsamında gençlere yönelik sınav kaygısı semineri verildi.

İl Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ile görevlendirilen Halk Sağlığı personeli uzman Psikolog Mete Aktepe tarafından sunulan seminerde, kütüphanede ders çalışan öğrencilere sınav kaygısıyla baş etme konusunda önemli bilgiler verildi. Seminer sonrasında İl Halk Sağlığı Müdürlüğünün hizmetlerinden bahseden psikolog Mete Aktepe, Halk Sağlığına bağlı Sağlıklı Hayat Merkezinde uzman psikologlar tarafından yetişkin, ergen ve çiftlere yönelik ücretsiz danışmanlık, aynı zamanda çocuk gelişim uzmanlarınca çocuk ve ergen danışmanlığı diyet ve beslenme danışmanlığı konularında, halkımızın 212 1129 no’lu telefondan randevu alarak faydalanılabileceğini ifade etti. Sınav kaygısı ile ilgili seminerler, 30 Ocak tarihinde saat 13:30’da gençlere yönelik olarak devam edecek. Gençlerin ilgiyle takip ettiği seminer ile ilgili konuşan Kütüphane Müdürü Osman Zeki Coşar; “Kütüphane 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor. Biz buraya gelen okuyucularımıza sadece yer sağlamakla kalmıyor aynı zamanda onlara destek olabilecek her konuda yanlarında olmaya çalışıyoruz. Kütüphanemizin imkanlarını genişletmek okuyucularımıza daha verimli olabilmek için elimizden gelen fedakarlığı yapmaya hazırız. Kütüphaneler sadece kitaplardan ve masalardan oluşmaz. Bilgi her formatta olabilir, şekil değiştirebilir. Kütüphaneler bu değişimi çok iyi görürler ve uyum sağlamaya çalışırlar” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir