Kuzuloğlu’dan keyifli seminer

Kuzuloğlu’dan keyifli seminer
09 Ekim 2018

Ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda tecrübesi ve uzmanlığı ile marka olmuş kişilerin katılımı ile düzenlenen “ÇTSO Söyleşileri–V” Gazeteci Yazar, TV Programcısı, Yeni Nesil Yaşam Uzmanı M.Serdar Kuzuloğlu tarafından verilen seminer ile devam etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen konferansa, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Semih Toprak, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, İlbey Berkin Karaca, İsmail Volkan Temiz, Genel Sekreter Sema Sandal, Meclis üyeleri ve STK temsilcileri ile çok sayıda sektör temsilcisi katılım sağladı.

“KENDİMİZE DÖNÜP KARAR VERECEĞİZ”

Konuşmacı Serdar Kuzuloğlu seminerde Yeni Dünya, Yeni Şirket ve Yeni Tüketim trendleri konularında katılımcılarla tecrübelerini paylaştı. Kuzuloğlu konuşmasında; “Makinelerin çalıştığı ve ürettiği yeni ekonomi modellerinde yeni istihdam alanları yaratılmak zorunda. Başka türlü mevcut ve uzun vadeli borçlarımızı bireysel olarak kapatmamız mümkün değil” dedi.

“PARA KAZANALIM GELECEĞE UMUTLA BAKALIM” 

Kuzuloğlu konuşmasını; “Bugün kendimize rakip gördüğümüz ülkelerin standartlarına ayak uydurabilirsek, hatta bir adım önüne geçmeyi başarabilirsek kazanacağız. Burada istemek, hedefleri doğru belirlemek ve bu hedefler doğrultusunda çalışmak çok önemli. Hayatta hedefi olmayan insanlara dünyanın en gelişmiş sistemini verseniz de paranız ancak pul olur. Mesele şu; aynada kendimize bakarak bir karar vereceğiz” diyerek sonlandırdı.

Serdar Kuzuloğlu’na ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu tarafından günün anısına verilen hediyenin ardından seminer sona erdi. Haber Merkezi

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir