Lunapark Sahibinden Hayır Yemeği

19 Ekim 2008

Çanakkale’nin Çan ilçesi ile Biga ilçesi arasındaki karayolu üzerinde kurulan lunaparkı işleten işyeri sahibi tarafından vatandaşlara hayır yemeği verdi.

Geçen yıl Çan Belediyesi kaplıca bahçesinde kurulan lunaparkın işletmeciliğini yapan Cahit Köse, lunaparkın yaz kış aynı yerde hizmet vereceğini belirterek, “Hayırlı bir sezon geçirmek amacıyla bu hayır yemeğini vermeyi düşündüm. Daha önce de Çan’da lunapark işlettiğimiz için ilçe halkına yabancı değiliz. Kısa bir aradan sonra tekrar burada olmanın sevincini yaşıyoruz. İşletmemiz hava şartları müsaade ettiği müddetçe yaz, kış demeden Çan halkının hizmetinde olmaya devam edecek. Lunaparkımızda uçan sandalye, çarpışan oto, gondol, tren, zıp zıp ve atış poligonunun yanı sıra gelen vatandaşlarımızın oturup dinlenebilecekleri ve çay içebilecekleri çay bahçemiz bulunuyor” şeklinde konuştu.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • tamer erbay
    24/03/2009 19:44

    ßayın CAHİT KÖSE yi.yaptığı yardımlardan dolayı kutluyorum.ben bodrumda ikamet ediyorum.CAHİT beyin tüm çalışmalarını takip edebildiğim kadar yakından takip ediyorum.vatnına ve milletine bu kadar bağlı bir kişiye,verebileceğim bir destek olursa herzaman hazırım saygılarımla. gsm:0 533 483 28 01

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir