Madalyalı Sualtı Sporcularından İl Genel Meclisi Başkanı Tekin’e Ziyaret

29 Mayıs 2013

Çorum’da gerçekleştirilen Dinamik Apnea ve Hız Apnea Türkiye Şampiyonası’nda Bayan ve Erkeklerde 5 kupa 32 madalyayı Çanakkale’ye getirerek büyük bir başarıya imza atan Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü Erkek ve Bayan takımı sporcu ve antrenörleri, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’e ziyarette bulundu.

Şampiyonada 208 metrelik derecesi ile Türkiye Rekoru kırarak yeni Türkiye rekorunu Çanakkale’ye getiren Sertan Aydın ile 150 metrelik derecesi Türkiye ikinciliğini ODTÜ’lü bir sporcu ile paylaşan Emre Bozkurt’un da yer aldığı ziyarette misafir sporcularla ve antrenörleriyle tek tek ilgilenen İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, sporcuları kutlayarak sportif çalışmaları ile hayatlarında başarılar diledi.

Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü sporcu ve antrenörleri de İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’e teşekkür ederek, kendilerinden çalışmalarını Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapabilmeleri için destek talebinde bulundu.

Ziyaret sonrasında İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü sporcu ve antrenörlerine Piri Reis Haritası ile birlikte 1915 Çanakkale Mecmuası kitabını hediye etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir