Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Mahmudiyespor’un Antrenörü Mehmet Özdemir Geliboluspor’da

Mahmudiyespor’un Antrenörü Mehmet Özdemir Geliboluspor’da

Daha önce antrenör sorununu Ahmet Katra ile çözen, ancak bazı sebeplerden dolayı bu anlaşmadan vazgeçen Geliboluspor, Mehmet Özdemir ile anlaştı.

Çanakkale Dardanelspor altyapısında çalışan daha sonra Mahmudiyespor antrenörlüğünü yapan Mehmet Özdemir geçen sezon Mahmudiye Belediyesporu ikinci yaparak üçüncü lig eleme guruplarına katılmasını sağlamıştı. Takım, gruplarda oyuncu yetersizliği nedeniyle başarılı olamayınca deplasmanlı bölgesel lig olan Dördüncü Lige katılmaya hak kazandırmıştı. Geliboluspor tesislerinde Başkan Tanju Yılmaz ve yöneticiler ile görüşen ve her konuda anlaşma sağlanan yeni antrenör Mehmet Özdemir, çalışmalara başlayarak takımın ilk antrenmanını seyretti. Ardından futbolcular ile kısa bir tanışma toplantısı yapan Mehmet Özdemir, Geliboluspor’un hedefleri olan bir ekip olduğunu belirterek, ?Gelibolu?da başarıyı isteyen bir yönetim olduğu için görevi kabul ettim. Geliboluspor potansiyel olarak her zaman profesyonel gruplarda yer alabilecek bir takım. Artık Geliboluspor camiası olarak taraftarımız ile birlikte bunu başarmak için çalışacağız. Geliboluspor eski günlerine dönecek. Bunu da birlikte başaracağız. Bize bu konuda kaymakam, belediye başkanı, dernekler ve kurumlar da destek vermeli? dedi.

Başkan Tanju Yılmaz da Mehmet Özdemir ile anlaştığımız için mutlu olduklarını belirterek, ?Geliboluspor olarak hedefimiz bir üst lig olan Deplasmanlı Dördüncü lige çıkmak. Bunu da Mehmet Ödemir ile birlikte çalışarak başaracak güçteyiz. Biz yönetim olarak antrenör ve takımıza güveniyoruz. Transferlere devam ediyoruz. Hocamızın isteği doğrultusunda birkaç oyunca daha alacağız. İki taraf için de hayırlı olsun? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir