Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Mehmet Daniş, ABD’de Çanakkale’nin Sosyal Projelerini Anlatacak

Mehmet Daniş, ABD’de Çanakkale’nin Sosyal Projelerini Anlatacak

AK Parti Çanakkale milletvekili Mehmet Daniş ABD’nin llinois Üniversitesinde 16-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek “Eighth International Congress of Qualitative Inquiry” (8.Uluslararası Nitel Araştırmalar Kongresi) adlı kongrede Türkiye ve Çanakkale’nin tanıtımını gerçekleştirecek.

Kongre kapsamında düzenlenecek “A Day in Turkish” isimli bir Türk Gününde Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş tarafından kongre katılımcılarına hükümetin ve valiliğin eğitim politikaları ve Çanakkale’de eğitim başta olmak üzere gerçekleştirilen sosyal projeler hakkında bilgiler verilecek.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin de düzenleyici kuruluşlar arasında yer aldığı ve Times İtibar Sıralamasında dünyanın en iyi 23. üniversitesi olarak gösterilen Illinois Üniversitesi’nde düzenlenecek kongrede ayrıca ÇOMÜ’yü kongre düzenleme kurulunda, Dış ilişkilerden sorumlu Rektör Danışmanı Yard. Doç. Dr. Mustafa Yunus Eryaman temsil edecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir