Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Melih Gökçek’in Midibüsleri Çanakkale’de

Melih Gökçek’in Midibüsleri Çanakkale’de

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek, 7 Haziran seçimleri öncesinde söz verdiği midibüsleri Çanakkale’ye gönderdi. Gökçek, Çanakkale’de ki Ak parti yönetimindeki belediyelere midibüs verme sözü vermişti.

 

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Erdener Can konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Ak Parti ve Ak partililer bugüne kadar olduğu gibi verdikleri sözleri tutuyorlar. Yani ‘Millete verdiğimiz sözümüz söz..’ deyişi partimiz ve partililerimiz tarafından bir kere daha ispat ediliyor. Bunun önemli bir göstergesi de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İ. Melih Gökçek’in 7 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekilimiz Av. Bülent Turan başkanlığındaki Çanakkale heyetine söz verdiği 5 adet midibüsü ilimize göndermesidir” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek  7 Haziran seçimleri öncesinde,  Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan başkanlığındaki heyete Ak parti yönetimindeki belediyelere midibüs verme sözü vermişti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir