Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MHP Çan İlçe Yönetiminden Nezaket Ziyaretleri

MHP Çan İlçe Yönetiminden Nezaket Ziyaretleri

MHP Çan İlçe Başkanlığı görevine yeni seçilen Başkan Adnan Seçen ve yönetim kurulu üyeleri, Çan Kaymakamı Hasan Gözen ile Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve İlçe Emniyet Müdürü Ali Kemal Yurttaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Çan Hükümet Konağı’na giderek İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alan MHP İlçe Başkanı Adnan Seçen ve yönetim kurulu üyeleri, ilk önce Kaymakam Hasan Gözen’i makamında ziyaret etti. Seçen, Kaymakamlıkta yaptığı açıklamada ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına sırayla ziyarette bulunacaklarını söyledi. Kaymakam Gözen de, MHP Çan İlçe Başkanı Adnan Seçen ve yönetim kurulu üyelerinin nezaket ziyaretinden memnun kaldıklarını belirterek, Başkan Seçen ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
MHP Çan İlçe Başkanlığı’na yeni seçilen Başkan Adnan Seçen ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve İlçe Emniyet Müdürü Ali Kemal Yurttaş’a da ziyarette bulundu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir