MHP Gelibolu Belediye Başkan Aday Adayı Recep Omaç Sohbet Toplantısı Yaptı

MHP Gelibolu Belediye Başkan Aday Adayı Recep Omaç Sohbet Toplantısı Yaptı
27 Aralık 2008

MHP Gelibolu Belediye Başkan Aday Adayı Recep Omaç, Gelibolu Evcil Kuşları Koruma Derneği binasında vatandaşlar ile sohbet toplantısı düzenledi.

Düzenlenen toplantıda konuşan Omaç, Gelibolu’da Belediye Başkanı seçilmesi halinde geleceğin teminatı olan gençlere önem vereceğini söyledi. Gelibolu’da gençler için iş imkanları sağlamayı planladıklarını ifade eden Omaç, “Gençlerimize bu imkanları sağlarsak, kendileri üretip satabilirler. Paranın dışarıya gitmemesi içinde, sandıkta doğru seçim yaparsanız bunu fark edeceksiniz. Yerelde bir yönetimi göreve getirmek zorundayız. Yerel yönetimin amacı, yerinde yönetimdir. Biz halkı kapıda bekletmeyeceğiz. Projelerimiz çok. Bunları sırasıyla hayata geçireceğiz” dedi. Toplantıya partililer ve gençler katıldı.
İHA

Yorumlar...
  • tuğsavul
    17/01/2009 00:59

    umarım sayın recep omaç hakkı olan başkanlığı alır ve gelibolu yarım adasını gerektiği şekilde yönetir gelibolu gençlerine cok destek olacağına inanıyorum ve ayrıca otariter disiplinli ve atatürkçü düşünce sistemini benimseyerek çalışmış bir kişi bu güne kadar sonuna kadar yanınndayız hem şahsi hemde mhp adına tesekkür ediyoruz adaylığınız icin

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir