Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “En’ler Ödül Töreni” Gerçekleşti

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “En’ler Ödül Töreni” Gerçekleşti
18 Aralık 2013

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ve eğitim alanında okullara çeşitli konularda ödüller verilen “En’ler Ödül Töreni” Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Kongre Fuar Merkezi Dr. İbrahim Bodur Salonu’nda, Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin müzik dinletisi ile başlayan törene, Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Çanakkale Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Şaban Karataş, Çanakkale İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, Biga Kaymakamı Fatih Genel, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam, okul müdürleri, öğretmenler ve milli eğitim camiası katıldı.

Toplam 13 dalda 53 okulun derece aldığı ödül töreninde, üçüncülüğü alan okul müdürlerine ödülünü ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam, ikincilik derecesi alanlara ödülünü Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal ve birinci olan okulların müdürlerine de ödülünü Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ verdi. Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı En’ler Yarışması dereceye giren okulların listesi şöyle:
DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.ÇANÇan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi1EN GÜZEL OKUL/KURUM
2.BİGABiga Atatürk Anadolu Lisesi1EN GÜZEL OKUL/KURUM
2.ECEABATOpet Tarihe Saygı Ortaokulu1EN GÜZEL OKUL/KURUM
3.ÇANÇan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi1EN GÜZEL OKUL/KURUM
3.GELİBOLUYahya Çavuş Görme Engelliler Ortaokulu1EN GÜZEL OKUL/KURUM

 

DerecesiİlceKurumAdKategori NoKategori Adı
1.BİGACumhuriyet İlkokulu2EN GÜZEL SINIF ORTAMI
2.BİGADr. Leman BAŞARI Anaokulu2EN GÜZEL SINIF ORTAMI
2.GELİBOLUYahya Çavuş Görme Engelliler Ortaokulu2EN GÜZEL SINIF ORTAMI
3.LAPSEKİAdatepe Ortaokulu2EN GÜZEL SINIF ORTAMI
3.LAPSEKİÇardak Ortaokulu2EN GÜZEL SINIF ORTAMI

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.ÇANÇan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3EN GÜZEL KÜTÜPHANE
2.ÇANÇan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi3EN GÜZEL KÜTÜPHANE
2.YENİCEAkçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu3EN GÜZEL KÜTÜPHANE
3.MERKEZTOKİ Anadolu Lisesi3EN GÜZEL KÜTÜPHANE

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.ECEABATEceabat Kaymakamlığı Kemalpaşa Anaokulu4EN GÜZEL OKUL BAHÇESİ
2.MERKEZAtatürk Anaokulu4EN GÜZEL OKUL BAHÇESİ
3.BAYRAMİÇBayramiç Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi, Anadolu Teknik Lisesi4EN GÜZEL OKUL BAHÇESİ

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.ÇANTerzialan İlkokulu5EN GÜZEL OKUL KANTİNİ
2.BAYRAMİÇMilli Hakimiyet İlkokulu5EN GÜZEL OKUL KANTİNİ
3.ÇANÇan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi5EN GÜZEL OKUL KANTİNİ

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.MERKEZCumhuriyet Ortaokulu6EN İYİ ÇALIŞAN OKUL AİLE BİRLİĞİ
2.BİGACumhuriyet İlkokulu6EN İYİ ÇALIŞANOKUL AİLE BİRLİĞİ
2.EZİNEGeyikli İlkokulu6EN İYİ ÇALIŞANOKUL AİLE BİRLİĞİ
3.MERKEZHüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu6EN İYİ ÇALIŞANOKUL AİLE

BİRLİĞİ

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.BİGADiyarbakırlı Ekrem Ergün İlkokulu7EN BAŞARILI OKUL/KURUM İDARESİ
1.EZİNEGeyikli İlkokulu7EN BAŞARILIOKUL/KURUM İDARESİ
2.MERKEZAtatürk Anaokulu7EN BAŞARILI OKUL/KURUM İDARESİ
3.ÇANTerzialan İlkokulu7EN BAŞARILIOKUL/KURUM İDARESİ

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.BİGACumhuriyet Ortaokulu8EN İYİ SOS. SANAT.FAALİYET.
1.ÇANMehmet Akif Ersoy İlkokulu8EN İYİ SOS. SANAT.FAALİYET.
2.YENİCEKalkım Ortaokulu8EN İYİ SOS. SANAT.FAALİYET.
3.MERKEZİstiklal İlkokulu8EN İYİ SOS. SANAT.FAALİYET.
3.MERKEZHüseyin Akif Terzioğlu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi8EN İYİ SOS. SANAT.FAALİYET.

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.AYVACIKÜmmühan Hatun Ortaokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER
1.BİGAÇiçeklidede Özel İdare Ortaokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER
2.MERKEZÖzlem Kayalı İlkokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER
2.YENİCEAkçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER
3.ÇANOsman Caneri Ortaokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER
3.MERKEZİstiklal İlkokulu9EN İYİ SPORTİF FAALİYETLER

 

 

DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.BİGADumlupınar Ortaokulu10EN TUTUMLU OKUL/KURUM
2.AYVACIKMesleki Eğitim Merkezi10EN TUTUMLU OKUL/KURUM
DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.BAYRAMİÇBayramiç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi,ATL11EN GÜZEL LAB. VE ATÖLYE
2.BAYRAMİÇBayramiç Gazi Ortaokulu11EN GÜZEL LAB. VE ATÖLYE
2.MERKEZÇanakkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, DAML11EN GÜZEL LAB. VE ATÖLYE
3.BİGACumhuriyet Ortaokulu11EN GÜZEL LAB. VE ATÖLYE
3.ÇANKız Teknik ve Meslek Lisesi11EN GÜZEL LAB. VE ATÖLYE
DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.ÇANÇan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi12EĞT. EN İYİ TEKNOLOJİ KUL.
2.BİGACumhuriyet Ortaokulu12EĞT. EN İYİ TEKNOLOJİ KUL.
3.MERKEZMerkez Mehmet Akif Ersoy Ticaret Meslek Lisesi12EĞT. EN İYİ TEKNOLOJİ KUL.
DerecesiİlceKurum AdıKategori NoKategori Adı
1.BİGADiyarbakırlı Ekrem Ergün İlkokulu13EN GÜZEL TUVALETLER
2.AYVACIKAyvacık Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu13EN GÜZEL TUVALETLER
2.ECEABATOpet Tarihe Saygı Ortaokulu13EN GÜZEL TUVALETLER
3.ÇANKocayaylaEnginuz İlkokulu13EN GÜZEL TUVALETLER
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir