Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası Ödül Töreni ile Son Buldu

Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası Ödül Töreni ile Son Buldu
20 Eylül 2021

Çanakkale Beldiyesi çalışanları arasında etkileşimi ve beraber mücadele etme ruhunu geliştirmek amacı ile bu yıl ikincisi düzenlenen “Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası” 17 Eylül 2021 Cuma günü düzenlenen ödül töreni ile sonlandı.

Çanakkale Belediyesi Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası ödül törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Çanakkale ve Kepez Belediye Meclis Üyeleri, belediye personelleri ile kentliler katılımda bulundu. 17 Eylül Cuma günü düzenlenen final müsabakalarının ardından ödül töreni öncesinde Çanakkale Belediyesi ve Kepez Belediyesi arasında dostluk maçı oynandı.

Maçların tamamlanmasının ardından ödül törenine geçildi. Törende ilk olarak SMA Tip 1 hastası Ahmet Alp bebeğin tedavisine destek olmak amacı ile turnuva boyunca müdürlüklere verilen kumbaralarda toplanan bağışlar, kampanyayı yürüten gönüllülere teslim edildi. Toplanan bağışları teslim alan gönüllüler, Ahmet Alp bebek için başlatılan kampanyaya en başından bu yana desteğini hiç esirgemeyen Başkan Gökhan ve Çanakkale Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Turnuva boyunca mücadele eden takımları tebrik eden Başkan Gökhan, turnuvayı lider olarak tamamlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü, ikinci olarak tamamlayan Zabıta Müdürlüğü ve turnuvada üçüncülüğü elde eden Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde ödüllerini verdi. Ödül töreni, çektirilen anı fotoğrafları ile sonlandı.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir