Müteahhitler Birliği’nden Başkan Gökhan’a Çifte Kutlama

03 Nisan 2014

Bir süre önce gerçekleşen genel kurul ile Çanakkale Müteahhitler Birliği Başkanlığı’na seçilen Hakan Vural ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden seçilerek güven tazeleyen Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Birlik Başkanı Hakan Vural ziyarette yaptığı konuşmada; “Önümüzdeki dönemde yine sizin başkanlığınızda üretken bir Çanakkale’yi görüp yaşayacağız. Bu doğrultuda bizler de Çanakkaleli Müteahhitler olarak yanınızda olacağız. En yüksek katma değeri ve istihdamı yaratan aktif bir sivil toplum kuruluşu olarak önümüzdeki dönem sizle birlikte çalışacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca, doğum gününüzde de yanınızda bulunmak istedik. Hem yeni göreviniz hem de yeni yaşınız hayırlı olsun” dedi.

Belediye Başkanı Gökhan ise, kendisine yapılan sürprizden dolayı müteahhitlere teşekkür ederek; “Yeni belediye dönemim ile birlikte iki doğum günümü kutluyorum.” dedi. Gökhan, “Yaklaşık 450 tane aktif müteahhidimiz var. Çanakkale’de Belediye sınırlarını genişletmek için çalışıyoruz. Bu konuda sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Böylelikle sağlıklı ve planlı bir şekilde kentimizi geliştirebiliriz. Geçmiş dönemlerde hep alt yapı üzerine çalıştık ve % 90 oranında alt yapımızı tamamladık. Bundan sonra artık kentin üst yapısı üzerine yoğunlaşacağız. Çalışmalarımızda sizlerle iletişim halinde olacağız” diye konuştu.

Ardından Başkan Gökhan’a doğum günü pastası sürprizi de yapan üyelere, bu jestlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Başkan Gökhan, doğum günü pastasını da üyelerle birlikte kesti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir