Ogün Sanlısoy ÇOMÜ Bahar Şenliklerinde Sahne Aldı

10 Mayıs 2013

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konserlerinin ilk gününe Ogün Sanlısoy damgasını vurdu.

Şenlikler kapsamında hazırlanan öğrenci etkinlikleri, oyun alanları, yiyecek stantları alan faaliyetlerini ilk günü renkli görüntülere sahne oldu.

Alternatif sahnede yer alan grupların başarılı performansları ı şenlik katılımcılarından ve özellikle öğrencilerden büyük beğeni aldı.

“Çanakkale’nin Markasına, Sesimizle Eşlik Etmekten Mutluluk Duyuyoruz”
Sarpedon Grubu’nun da sahne aldığı şenliklerde konuşan grup vokali Kerem Öztoprak; “Biz Çanakkale’nin sesiyiz, yıllardır ÇOMÜ’lülerle buluşuyoruz ve üniversite her geçen yıl daha çok gelişiyor. Çanakkale’nin markasına, sesimizle eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.
Bas Gitarist Ufuk Miran ise “Ben de ÇOMÜ’den mezunum, bu konser benim için çok daha anlamlı. Sanatçıları izlediğim yerde, sahne alıyorum ve öğrencilere sesleniyorum. ÇOMÜ’lülerle buluşmak çok keyifli” dedi.

“ÇOMÜ’lüler Benim İçin Çok Kıymetli”
Festival havasında geçen ÇOMÜ 18. Bahar Şenlikleri’nin ilk gününün en çok beklenen ismi Ogün Sanlısoy’du.

Konser öncesi ÇOMÜ Basın Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü ve Kampüs FM’e görüşlerini bildiren Sanlısoy, Çanakkale’de olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Bu şehrin enerjisi çok güzel, burada yazdığım şarkılar benim için çok özel, dahası ÇOMÜ’lüler benim için çok kıymetli. Bugün onlar için buradayız ve çok eğleneceğiz” dedi. Ardından bekleyenlerin alkışlarıyla sahneye çıkan Ogün Sanlısoy, dinleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Konserleri, öğrenci topluluk etkinleri, aktif stant çalışmalarıyla baharı karşılayan Bahar Şenlikleri 4 gün boyunca Dardanos Yerleşkesi’nde devam edecek.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir