Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Organik Ürün Bilincinin Geliştirilmesi” Eğitimi Düzenlendi

“Organik Ürün Bilincinin Geliştirilmesi” Eğitimi Düzenlendi

Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nce 29 Mayıs 2014 Perşembe günü, Parion Hotel konferans salonunda “Organik Tarım Ulusal Eylem Planı Organik Ürün Bilincinin Geliştirilmesi” eğitimi düzenlendi.

Düzenlenen eğitim; Vali Yardımcısı Cezmi Batuk, İl Müdür Vekili Mustafa Nazlım, İyi Tarım ve Organik Tarım Dairesi Başkanlığından 2 uzman, Çanakkale İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden toplam 60 personelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Müdür Vekili Mustafa Nazlım; Çanakkale’nin 84 farklı tür ile Türkiye’deki Organik Tarım çalışmaları içerisinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek Çanakkale’deki Organik Tarımın durumu hakkında bilgiler verdi. Bakanlığın İyi Tarım ve Organik Tarım Dairesi Başkanlığından Fatma Mamak, Organik Tarım hakkında geniş ayrıntılı bir sunum yaparak katılımcıları bilgilendirdi. Katılımcılardan gelen soruların cevaplandırılması ile eğitim tamamlandı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir