Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Osnabrück İnisiyatif Grubu” Kuruldu

“Osnabrück İnisiyatif Grubu” Kuruldu

Çanakkale Belediyesi’nin kardeşlik ilişkilerini aktif bir şekilde sürdürdüğü Osnabrück Kenti ile gerçekleştirilen projelerin daha sağlıklı ilerlemesi adına Osnabrück İnisiyatif Grubu’nun kurulduğu bildirildi.

Çanakkale Belediyesi Kent Müzesi ve Arşivi’nde gerçekleştirilen, Osnabrück Kenti’nden “Çanakkale İnisiyatif Grubu” üyelerinden eski Kardeş Kent Elçisi Sibel Şahin ve Fahri Hemşeri Gabriele Grosser’in de katıldığı toplantı ile kurulan grup Sevgi Uluşal, Zerrin Güzel, Selma Cambaz, İsmet Güneşhan, Seyhan Boztepe ve Murat Kıray’dan oluşuyor.

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada alanında uzman kişilerden oluştuğu belirtilen grubun, Osnabrück Kardeş Kent Elçisi’ne gerçekleştireceği projelerde destek, yönlendirme ve fikir alışverişi ile yardımcı olacağı, projelerin sağlıklı bir şekilde yürümesi adına faaliyet göstereceği; aynı zamanda Osnabrück’te 2005 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana iki kent arasındaki ilişkilerde aktif rol alan “Çanakkale İnisiyatif Grubu” ile de aktif bir ilişki geliştireceği belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir