Otomobil İçinde Ölüm Kalım Savaşı

Otomobil İçinde Ölüm Kalım Savaşı
30 Mart 2010

Çanakkale’de meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralanırken, otomobilde sıkışan 2 kişi yaklaşık 1 saat süren çalışmaların ardından sıkıştıkları yerden çıkarılabildi.

Edinilen bilgiye göre, Onurcan Önder’in (19) kullandığı 17 FP 599 plakalı otomobil, Troya Caddesi Havaalanı Kavşağı’nda direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu orta refüje çıktı. Kazada sürücü Onurcan Önder ile otomobildeki Reşat Sevilmişdal , Dinçar Özyiğit , Fuat Öztürk, Mert Öztürk ve Önder Arslan yaralandı.

Arabada sıkışan Önder Arslan ve Fuat Öztürk ise Çanakkale Belediye İtfaiyesi kaza kırım ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren uzun uğraşları sonucu sıkıştıkları yerden güçlükle çıkarılabildi. Uzun süre araç içinde ecel terleri döken yaralılar kurtarıldıktan sonra Çanakkale Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

İHA

Yorumlar...
  • barış çelik
    30/03/2010 15:14

    kazanın olduğu troya caddesinde hız limiti 50 olmasına rağmen gerçekten çok süratli araç kullanılıyor,bu bölgede polisin çok daha sıkı hız kontrölü yapması gerekir diye düşünüyorum,motorsiklet sürücülerinde kask takma zorunluluğu nasıl mecburi hale geldiyse hız limitlerine de uyma alışkanlığı sıkı denetim ve cezalarla mutlaka oluşacaktır,maalesef halkımız ceza yemeden bazı kuralların farkına bir türlü varamıyor...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir