Otomotiv Tanıtım Günleri

23 Eylül 2009

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Otomotiv Grubu, ay sonunda sona erecek ÖTV indirimi öncesi Cumhuriyet meydanında “Otomotiv Tanıtım Günleri” etkinliği düzenledi.

Etkinlikte bir konuşma yapan ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Otomotiv Grubu Sözcüsü Mert Mildon, 4 gün sürece etkinliğin önemine değinerek, ?Çanakkale?de otomotiv sektöründe 500 kişi çalışıyor. Bu sayı aileleri ile birlikte 3 bine ulaşıyor. ÖTV indirimleri ay sonuna kadar devam edecek. Bizlerde bu kapsamda bütün otomotiv bayilerini bir araya getirip araç alacak Çanakkale halkına bunları bir arada karşılaştırma imkanını sağlamak istedik? dedi.

Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale Ticaret Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan da yaptıkları konuşmalarda, 30 Eylül tarihinde sona erecek ÖTV indirimi öncesi açılan otomotiv tanıtım günleri sayesinde vatandaşların rahatlıkla araçlar hakkında bilgi edinebilip satın alabileceklerini ifade ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ticaret Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan ve ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi Otomotiv Grubu Sözcüsü Mert Mildon, birlikte kurdeleyi keserek 4 gün sürecek tanıtım standlarının açılışını yaptı. Bu arada açılış sırasında ücretsiz ikram yapılması tanıtım standlarından çok bu bölgeye ilgiyi arttırdı. Uzun kuyrukların yaşandığı alanda vatandaşlar yiyecek alabilmek için büyük çaba harcadı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir