Oyun Parkı Çocuklara Karne Hediyesi Oldu

29 Ocak 2014

2013-2014 Eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatiline girmesiyle Çanakkale Lions Kulübü organizasyonu ile tahsis edilen çocuk parkının açılışı gerçekleştirildi.

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Beldesinde bulunan, 1923 yılında eğitim ve öğretime başlayan ve Cumhuriyetle yaşıt olan Geyikli İlkokulu’nun bahçesi çocuk parkına kavuşturuldu. Çanakkale Lions Kulübü’nden çocuk parkının açılışyla ilgili şu bilgilendirmede bulunuldu:

“Okul yöneticileri özlemle beklenen çocuk parkının okula kazandırılmasındaki memnuniyetlerini dile getirirken, çocukların parka kavuşmalarındaki mutluluk ifade edilemezdi. Oyun Parkı yapım aşamasında Bursa’da yaşayan ve oyuncakların üretimini yapan Sn. Metin Toy oyun parkının oyuncaklarını, UYSAL MARKETLER zinciri Sn. Süleyman Uysal oyuncakların Bursa’dan nakliyesini ve okul bahçesine montajına katkı sağladı. Kulüp Başkanı Ln. Z. Özhan Özkal, Kurucu Başkan Ln. Tuğrul Aksoy, Geçmiş Dönem Genel Yönetmeni Ln. Levent Özçer, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri katıldığı açılışta destek ve katkı sağlayan sponsorlara teşekkürler sunuldu. Çocuklar karne gününde iyi bir tatil hediyesine sahip oldular. Bizim okul olarak seçilen okula bundan sonraki projelerinde eğitim öğretim destek olmak adına katkı verileceği dile getirildi.”

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir