Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Özlem Tekin ve Badem ÇOMÜ’deydi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 18. Bahar Şenlikleri’nin 2. Etap konserleri Dardanos Yerleşkesi’nde yapıldı. Ünlü müzik grubu Badem’in konseri öncesinde Çanakkale’nin yerel müzik gruplarından Popart sahne aldı.

Çok sayıda gencin hayran olduğu Badem Grubu ÇOMÜ’lülerle buluşmuş olmaktan duyduğu memnuniyeti aktarırken eski yeni tüm şarkılarını sevenleriyle paylaştı.

Şenliklerin son günü sahne alan Cem Başak’ın ardından sahne alan rock müziğin duayenlerinden Özlem Tekin, şarkıları ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri ve Çanakkaleliler ile buluştu.

Özlem Tekin, ÇOMÜ Basın Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’ne verdiği demeçte “ÇOMÜ’de olmaktan ve ÇOMÜ’lülerle buluşmuş olmaktan çok mutluyum. Sosyal medyadan çok sayıda mesaj aldık ve bacağım kırık halde sahnede olacağım. Yine de onların coşkusu sayesinde kendimi iyi hissediyorum” dedi.

2 etap halinde gerçekleşen şenliklerde ünlü sanatçıların yer aldığı konserlerinin yanı sıra şenlik oyunları, spor müsabakaları, öğrenci topluluk etkinlikleri, yiyecek ? içecek stantları, alternatif sahne şovları, sponsor firmaların etkinlikleri ÇOMÜ’ye ve tüm Kente tam bir festival havası yaşattı.

Bu yıl 18.si düzenlenen ÇOMÜ Bahar Şenliklerine 55 bini aşkın kişi katıldı.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir